Новости

MILANO RED Кармин

Креиран од лабораториите на Дебора група од експерти за шминка, карминот Милан RED може да се пофали со иновативна формула која ги прави усните интензивно обоени, неспоредливо удобни и влажни до 10 часа

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *